Wiemy, że klient zasługuje na najlepsze!

Grupa Konekt to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Nasze pierwsze kroki stawialiśmy już 20 lat temu – wszystko po to, aby w 2020 roku móc powiedzieć, że w pełni wykorzystaliśmy czas i wkraczamy z nową energią i kolejnym produktem w naszym portfolio. Systemy Ogrodzeniowe Konekt to drugi, zaraz po Systemach Kominowych, filar naszej działalności produkcyjnej. Wyprodukowane w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Polsce – reprezentują poziom jakim mogą się poszczycić firmy na europejskim poziomie.

Największym sukcesem firmy jest zaufanie Klientów

Jesteśmy firmą z ponad 20letnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Dotychczasowe osiągnięcia oraz pozycja jaką udało nam się osiągnąć w kategorii producenta systemów kominowych, pozwalają nam śmiało i odważnie patrzeć w przyszłość. Zdobyte umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy również przy produkcji naszego nowego produktu
- Systemów Ogrodzeniowych Konekt.

Henry Ford powiedział, że firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej. Dlatego my ciągle staramy się wprowadzać udoskonalenia naszych produktów, wszystko po to, aby firma mogła piąć się ku górze i spełniać oczekiwania naszych Klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wiedzą, że Konekt to jakość, technologia i umiejętności.
Marcin Romańczuk - Prezes Zarządu

Dlaczego warto nam zaufać?

Wszelkie nasze działania motywuje przekonanie, że jakość jest na pierwszym miejscu

Każdy produkt opuszczający linię produkcyjną, dedykujemy potrzebom naszych Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie czynniki są tymi kluczowymi podczas wyboru ogrodzenia i zgodnie z nimi tworzymy nasze produkty. Lata doświadczenia w branży budowlanej pozwoliły nam poznać rynek od podstaw. Teraz, jako pewne swoich zalet przedsiębiorstwo mamy wizję być dostępnymi w całym kraju a nawet poza jego granicami. Chcemy, aby Ogrodzenia Konekt były produktami pierwszego wyboru w swojej kategorii.

Grupa Konekt to przede wszystkim ambitni i pełni energii ludzie

Wspólnie działający i wzmacniający fundamenty firmy. Wszystko to sprawia, że z każdym dniem stawiamy przed sobą nowe wyzwania, które odważnie realizujemy. Nasze innowacyjne możliwości produkcyjne pozwalają nam na ciągłe ulepszanie. Rok 2021 będzie dla nas rokiem kolejnych zmian i udoskonaleń, zarówno w dziedzinie technologii i rozwiązań produkcyjnych, jak również w kwestii szkolenia i podnoszenia kompetencji naszych pracowników oraz poszerzenia asortymentu o nowe, dopracowane produkty.

Zlokalizowani w sercu Podlasia dbamy o rozwój polskiej gospodarki

Chętnie nawiązujmy współpracę z lokalnymi dostawcami surowców, dzięki czemu mamy pewność ich najwyższej jakości. Nasz zakład jako jeden z nielicznych w kraju produkuje nieustannie przez cały rok, a nowoczesna linia produkcyjna pozwala na zachowanie dużej wydajności oraz efektywności nawet zimą. Stale dbamy o to, aby nasze produkty były dostępne zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami.