Realizacje Konekt Ogrodzenia

Zobacz jakie pomysły, na swoje ogrodzenia, mieli nasi Klienci

Linia Boka Kolor Brun

Linia BOKA kolor BRUN

BRUN to ciepły, delikatny odcień beżu, który kojarzy się z plażą i słonecznymi dniami, które są już coraz bliżej nas. W przypadku tej realizacji, ogrodzeniu został nadany ciekawy wymiar, poprzez wykorzystanie zarówno słupka kwadratowego [SK-B], jak i węższej od niego, prostokątnej podmurówki [PC-B]. Całość tworzy ciekawy efekt i budzi zainteresowanie przechodniów oraz gości właścicieli posesji.

Linia Boka Kolor Stål

Linia BOKA kolor STÅL

W palecie barw Konekt Ogrodzenia mamy szesć szarości, a STÅL jest jedną z nich. Uniwersalna ze względu na paletę barw, jednak dzięki dopracowanym wzorom zwraca na siebie uwagę.
Jakościowe daszki i pustaki ogrodzeniowe, w połączeniu z bezbłędną pracą Wykonawcy – dają efekt. Nam się podoba!

Linia Boka Kolor Hvit

Linia BOKA kolor HVIT

Kolor HVIT [linia BOKA], w przypadku tej realizacji gra zdecydowanie pierwsze skrzypce. Jest minimalistycznie ale efektownie i elegancko. Równy, idealnie biały kolor pustaka to zasługa prawidłowo wykonanej impregnacji ogrodzenia, która zabezpieczyła go przed promieniowaniem UV i sprawiła, że niezależnie od warunków atmosferycznych, barwa pustaka będzie jednolita.

Linia Boka Kolor Mørk

Linia BOKA kolor MØRK

Kolor MØRK [linia BOKA] to jedna z naszych trzech propozycji jednolitych elementów ogrodzeniowych. Po wprowadzeniu do naszego asortymentu Impregnatów koloryzujących do betonu m.in. w kolorach czarnym i grafitowym – MØRK daje jeszcze więcej możliwości. W zależności od wybranego impregnatu – możemy zmodyfikować kolor daszków i pustaków – odpowiednio w stronę koloru grafitowego i czarnego.W tym przypadku wybór padł na impregnat koloryzujący do betonu w kolorze grafitowym.

Linia Boka Kolor Grå

Linia BOKA kolor GRÅ

Często wspominamy, że GRÅ to przede wszystkim niebanalne odcienie szarości, które w połączeniu ze sobą tworzą twórczą i przykuwającą wzrok kompozycję. Trudno się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Jesteśmy przekonani, że zbudowane ogrodzenie, zachwyciło już nie jednego przechodnia i nie jednego gościa odwiedzającego posesję.

Linia Boka Kolor Hvit

Linia BOKA kolor HVIT

Każde zbudowane ogrodzenie to oddzielna historia, często odzwierciedlająca jego właścicieli. Cieszymy się, że zarówno Waszych historii jak i naszych ogrodzeń, przybywa. Co więcej, mamy pewność, że to nie koniec i z niecierpliwością czekamy na kolejne. Na zdjęciach – świetlisty HVIT w połączeniu z efektowymi elementami stalowymi.

Linia Boka Kolor Brun

Linia BOKA kolor BRUN

Kolor BRUN będący jedną z propozycji linii BOKA jest połączeniem subtelnych, pasujących do siebie barw. Doskonale sprawdza się zarówno w nowoczesnym jak i klasycznym otoczeniu.

Linia Boka Kolor Hvit

Linia BOKA kolor HVIT

Nie od dziś powtarzamy, że nie samymi melanżami żyje człowiek. Przedstawiamy więc realizację ogrodzenia, do którego budowy wykorzystano nasz świetlisty HVIT. Linię BOKA charakteryzuje gładka i jednolita powierzchnia, a kolor HVIT jest jej doskonałą wizytówką.

Linia Mild Kolor Nox

Linia MILD kolor NOX

Konekt MILD to linia ogrodzeń, która charakteryzuje się kompozycją pokrewnych sobie barw, co w efekcie sprawia, że elementy ogrodzeniowe tworzą subtelny ale dopracowany melanż. NOX to jeden z dwóch kolorów reprezentujących MILD, mocne i zdecydowane barwy, które jak sami widzicie, tworzą efekt.

Linia Boka Kolor Grå

Linia BOKA kolor GRÅ

Konekt BOKA to linia ogrodzeń charakteryzująca się wyraźnymi, dopracowanymi melanżami. Tym razem wyborem Inwestorów był kolor GRÅ czyli niebanalne połączenia szarości, które zwracają na siebie uwagę gości odwiedzających i mijających posesję – wiemy to od samych Inwestorów, którzy opowiedzieli nam o procesie powstawania ogrodzenia.

Linia Mild Kolor Lux

Linia MILD kolor LUX

Linia MILD to łagodne połączenia kolorystyczne, które w efekcie tworzą subtelne ale dopracowane melanże. W zależności od wyboru pozostałych elementów składowych ogrodzenia, sprawdzą się zarówno jako otoczenie nowoczesnych jak i tradycyjnych inwestycji.

Linia Boka Kolor Sølv

Linia BOKA kolor SØLV

Konekt BOKA to linia ogrodzeń, która charakteryzuje się przede wszystkim gładką i jednolitą powierzchnią. Na zdjęciach realizacja koloru SØLV czyli jednej z naszych jednolitych szarości. Efektem prac jest estetyczne i eleganckie ogrodzenie, które zachwycać będzie przez długie lata.

Linia Boka Kolor Brun

Linia BOKA kolor BRUN

BRUN to jedna z kilkunastu propozycji melanży dostępnych w naszej ofercie. Ciekawe połączenia kolorystyczne, dopracowane melanże a na końcu efekt, który zdecydowanie zwraca na siebie uwagę. Właśnie taki jest BRUN, a ogrodzenia zbudowane właśnie z elementów w tym kolorze to doskonały wybór zarówno dla Klientów poszukujących klasycznych jak i nowoczesnych rozwiązań.