Realizacje Konekt Ogrodzenia - linia BOKA kolor JORD


JORD - nowość w palecie kolorystycznej Konekt Ogrodzenia.
Delikatne połączenia szarości, które w efekcie końcowym dają naturalny, ziemisty akcent.

Nasza najnowsza realizacja, z wykorzystaniem koloru JORD, doskonale pokazuje precyzję wykonania pustaków ogrodzeniowych Konekt. Z dużą przyjemnością prezentujemy te nowoczesne ogrodzenie ze względu na jakościowy produkt i jego estetyczne wykonanie, które jest niezwykle ważne w powodzeniu całej inwestycji.

Planujesz budowę ogrodzenia ale nie wiesz od czego zacząć?

Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą w procesie planowania ogrodzenia i na etapie decyzji o jego realizacji

Znajdź dystrybutora w swojej okolicy

W znalezieniu dystrybutora z pomocą przychodzi nasze najnowsze narzędzie - Mapa dystrybutorów Konekt Ogrodzenia. Umieściliśmy na niej wszystkie punkty dystrybucji, w których istnieje możliwość zapoznania się z ofertą naszych ogrodzeń, wyceny już wybranego systemu oraz uzyskania informacji dotyczących realizacji zamówienia i jego budowy. Nasi dystrybutorzy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące wykonania ogrodzenia od A do Z.

Dokonaj precyzyjnych pomiarów terenu

Jednym z niezwykle ważnych aspektów dotyczących budowy ogrodzenia jest właściwy pomiar terenu, na którym będzie ono wybudowane.


Pamiętajmy aby dokonać precyzyjnych pomiarów (wraz z uwzględnieniem miejsca na furtkę, bramę czy wnękę śmietnikową).

Wybierz kolor, z którego zbudowane zostanie Twoje ogrodzenie

Kolejnym krokiem jest wybór koloru ogrodzenia, które z jednej strony jest najprzyjemniejszą czynnością, ale z drugiej może wprawić w zakłopotanie. Paleta kolorystyczna naszych ogrodzeń jest bogata, a nam ciągle mało! Wciąż myślimy nad nowymi kolorami więc uprzedzamy, łatwiej nie będzie. Przy wyborze koloru warto wziąć pod uwagę takie aspekty jak kolor elewacji i kostki brukowej, jak również innych elementów będących w grodzonej przestrzeni.