Podejmij z nami współpracę

i bądź częścią Grupy KONEKT

Konekt to polski producent systemów kominowych oraz ogrodzeniowych. Już 20 lat temu postawiliśmy pierwsze kroki w branży budowlanej ale nie spodziewaliśmy się, że przez zaledwie kilka lat z małej, lokalnej firmy, staniemy się firmą dysponującą ultranowoczesnym, jedynym o takim potencjale i rozmachu technologicznym zakładzie produkcyjnym w Polsce. Zaprojektowany i zbudowany ze szczególnym uwzględnieniem dużej wydajności oraz efektywności energetycznej. Pozwala na samodzielną produkcję pustaków kominowych, wentylacyjnych oraz naszego nowego produktu – systemów ogrodzeniowych Konekt. Do podjęcia współpracy zapraszamy:


Sieć Dytrybutorów Konekt to stale powiększająca się grupa charakteryzująca się działalnością na partnerskich warunkach. Cenimy sobie profesjonalizm i współpracę opartą na zaufaniu.

Od wielu lat naszej działalności w branży kominowej udało nam się wypracować długotrwałe relacje, oparte na solidnych fundamentach. Ogrodzenia betonowe to nasz nowy produkt, do którego podchodzimy z dużym entuzjazmem i innowacyjnym podejściem pod kątem projektowania. Jednak zasady współpracy oparte są na wypracowanym schemacie, co pozwala nam na zbudowanie udanych i długotrwałych relacj z dystrybutorami systemów ogrodzeniowych.

 • Dopasowane systemy rabatowe
 • Promocje oraz programy lojalnościowe skierowane do dystrybutorów
 • Wsparcie w realizacji wspólnych przedsięwzięć
Przejdź do strefy Dystrybutora


Stale udoskonalamy produkty i czerpiemy opinię od przedstawicieli branży.

W naszej firmie zawsze ceniliśmy współpracę i udane relacje. Doskonale wiemy, jak ważne jest otrzymania towaru najwyższej jakości w jak najlepszej cenie. Stale udoskonalamy produkty i czerpiemy opinię od przedstawicieli branży. Wykonawcy to szczególna grupa fachowców, którzy dzięki zarówno bezpośrednim relacjom z Klientami, jak i stycznością z niezliczoną ilością towarów są w stanie przekazać precyzyjne opinie, które analizujemy i wprowadzamy w życie. Wszystko w celu ciągłej pracy nad produktem. 

 • Współpraca oparta na relacji
 • Specjalne systemy rabatowania produktów
 • Program dla Wykonawców
Przejdź do strefy Wykonawcy


Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.

Jak mawiał Witruwiusz, Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna. My, w Konekt doskonale zdajemy sobie z tego sprawę już od pierwszych prac prowadzonych nad produktem. Ogrodzenia Konekt łączą w sobie cechy, które przenikają się wzajemnie tworząc solidne, trwałe i imponujące systemy ogrodzeniowe. 

 • Materiały graficzne dopasowane do spefyfiki pracy z produktem
 • Ciekawe wzornictwo i nieoczywiste połączenia kolorystyczne
 • Elementy ogrodzeniowe projektowane zgodnie z trendami i wymaganiami współczesnego Klienta
Przejdź do strefy Architekta


Mamy produkt, których sprawdzi się w Twojej inwestycji.

Z każdej zrealizowanej inwestycji czerpiemy zawsze niezwykłą radość. Jednak te duże, imponujące działania zajmują wyjątkowe miejsce w naszej pamięci. Ogrodzenia Konekt to produkt, który odnajdzie się idealnie w zaaranżowanej przestrzeni dużych i prestiżowych inwestycji deweloperskich. 

 • Produkt godny nowoczesnych i modernistycznych inwestycji
 • Atrakcyjna oferta cenowa
 • Doradztwo i wsparcie w fazie projektowania przestrzeni
Przejdź do strefy Dewelopera