Podejmij z nami współpracę
i pracuj na produktach najwyższej jakości

 

Sekcja wykonawcy skierowana jest do twórców, kreatorów i realizatorów. Znajdują się w niej między innymi praktyczne porady dotyczące budowy ogrodzenia, zasady gwarancji ogrodzeń, odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, a także kontakt do doradców sprzedaży. Wszystkim wykonawcom oferujemy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne rabaty cenowe.

Jakie zalety dla twojej inwestycji przyniesie
wybór naszych systemów ogrodzeniowych?

Systemy Ogrodzeniowe Konekt to przede wszystkim jakość, która w efekcie daje satysfakcję z wykonanej budowy ogrodzenia. Wszystkie składowe wykorzystane do produkcji naszych ogrodzeń zostały dobrane w taki sposób, aby praca z nimi była przede wszystkim wygodna dla Wykonawcy.

Z tego powodu powstał między innymi pustak podmurówkowy o wymiarach 250/200/200, który wyeliminował problem tzn. połówek, które w przypadku braku dostępności w innych firmach, zmuszają wykonawcę do dzielenia całego pustaka podmurówkowego na pół. U nas nie ma tego problemu - praca z naszymi elementami jest prosta i przyjemna.


Dołącz do naszej społeczności wykonawców

Niezwykle cenimy sobie profesjonalne doradztwo oraz wiedzę i umiejętności, które zdobywane na przełomie wielu lat, owocują coraz to bardziej nowatorskimi projektami. Nasze ogrodzenia to produkt, który dopiero wkracza na rynek. Jednak dzięki temu, już na etapie początkowym tworzymy ogrodzenia, które są nowoczesne, dopasowane do potrzeb współczesnego Klienta.

Wypełnij formularz kontaktowy, a w treść wiadomości wspomnij o chęci dołączenia do społeczności naszych wykonawców, architektów, deweloperów oraz dystrybutorów. Dzięki temu będziesz na bieżąco z naszymi nowościami dotyczącymi Systemów Ogrodzeniowych Konekt.

Formularz kontaktowy

  Administratorem danych osobowych jest firma KONEKT Spółka z o.o.. Przeczytaj więcej w naszej Polityce Prywatności.
  * Pole wymagane

  Dlaczego warto wybrać elementy Systemów Ogrodzeniowych Konekt?


  Barwione w masie

  Barwienie w masie to proces nadający jednolitą barwę w całym przekroju elementu. Stosowanie barwionego betonu nie niesie za sobą ryzyka zmiany barwy przy ewentualnym zarysowaniu lub uszkodzeniu powierzchni betonu.

  • Wyjątkowa estetyka produktu
  • Pewność jednolitego koloru
  • Łatwość projektowania ogodzenia

  Hydrofobizowane

  Hydrofobizacja to metoda ochrony betonu, która polega na nadaniu powierzchniom własności odpychających wodę. Beton jest zabezpieczony przed różnymi rodzajami korozji, na które jest narażony w środowisku a skuteczna hydrofobizacja umożliwia jego długoletnią eksploatację.

  • Dodatkowe zabezpieczenie
  • Długoletnia eksploatacja
  • Niepodważalna jakość

  Odporne na warunki atmosferyczne

  Technologia wprowadzona i zastosowana podczas procesów produkcyjnych elementów Systemów Ogrodzeniowych Konekt sprawia, że produkty opuszczające naszą linię produkcyjną są już wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, chroniące je przed różnorodnymi warunkami atmosferycznymi.

  • Wykorzystanie wysokiej technologii
  • Pewność inwestycji
  • Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań

  Poznaj odpowiedzi

  na pytania, które są najczęsciej zadawane przez specjalistów z Twojej branży

  • Czy podczas tworzenia projektu ogrodzenia dla Klienta mogę liczyć na pomoc doradcy?

   Odpowiedź jest krótka: OCZYWIŚCIE! Każdy z naszych dystrybutorów, tworzących projekt dla Klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty Konekt może liczyć na nasze wsparcie. Odpowiednio przygotowany i kompetentny dział Doradców Techniczno – Handlowych Konekt służy pomocą i radą.

  • Jaki jest sposób zabezpieczenia zamówień podczas transportu?

   Przykładamy ogromną uwagę do zabezpieczania naszych produktów. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dostarczenie ich nie tylko na czas ale również w nienagannym stanie. Systemy Ogrodzeniowe Konekt układamy na specjalnie przeznaczonych do tego paletach. Każdy poziom elementów systemu ogrodzeniowego zabezpieczony jest odpowiednią przekładką, która zapobiega obiciom. Każdy element Systemu Ogrodzeniowego Konekt zabezpieczony jest natomiast dystansami, które sprawiają, że elementy systemu nie ocierają się o siebie. Dzięki temu mamy pewność, że każde zamówienie opuszczające magazyn Konekt, dociera do naszego Klienta w nienagannym stanie.

  • W jaki sposób dostarczane są zamówienia?

   Nasze zamówienia dostarczane są w dwóch formach. Ze względu na różne ilości zamawianego towaru, umożliwiamy naszym Partnerom Biznesowym dostawę za pomocą Kuriera, który już w ciągu nawet dwóch dni roboczych dostarczy zamówienie pod wskazany podczas jego składania adres. Drugą z możliwych form dostawy jest dostawa TIR. Dostawa TIR dedykowana jest zdecydowanie większym zamówieniom, które swoją objętością przekraczają założenia logistyczne kurierów. Czas realizacji zamówienia na dostawę TIR wynosi zazwyczaj ok. 3 dni roboczych.

  • Jak wysokie ogrodzenie wybrać?

   Wysokość ogrodzenia jest kwestią indywidualną, jednak warto dopasować ją do otaczających elementów posesji. Gdy nasz działka jest dosyć mała i ogrodzenie znajduje się blisko domu, dobrym wyborem będzie zachowanie ok. 150cm wysokości ogrodzenia. Dzięki temu nie przytłoczymy posesji zbyt okazałą konstrukcją. Jeśli natomiast ogrodzenie dopasowujemy do większej działki powinno być ono większe i bardziej rozbudowane – idealny wymiar to 165/170cm. Zachowamy w ten sposób pełną harmonię i spójność pomiędzy posesją a ogrodzeniem.

  • Czy można budować ogrodzenie przy nagłych zmianach temperatur?

   Montaż elementów ogrodzeniowych w zmiennych warunkach temperatury jest możliwy przy zastosowaniu odpowiednich kroków pozwalających na wiązanie betonu. Należy również zadbać o prawidłową pielęgnacje betonu aby zminimalizować skutki działań atmosferycznych. Przede wszystkim trzeba należycie dobrać skład mieszanki betonu, zapewnić należytą temperaturę transportu oraz przygotowania betonu, tj. minimum 5 stopni Celsjusza. Za pomocą materiałów izolacyjnych, np. folii lub wełny, zapewnić ciepło betonu w elementach ogrodzeniowych. Można także podgrzewać beton, który znajduje się w murkach. Od właściwego wyboru pielęgnacji betonu zależy czy dobrze się zwiąże i ogrodzenie będzie trwałe.

  • Czy muszę mieć pozwolenie na wybudowanie ogrodzenia?

   Zanim zdecydujemy się na budowę ogrodzenia warto przeanalizować jakiej wysokości ma być oraz czy okolica jego usadowienia nie wymaga specjalnego traktowania. Aktualnie ustawa o prawie budowlanym nie wymaga pozwolenia na budowę ogrodzenia. W niektórych przypadkach należy jednak zgłosić chęć budowy, przede wszystkim gdy chcemy aby nasze ogrodzenie było wyższe niż 2,2m lub będzie usadowione od strony dróg, placów, ulic, torów kolejowych czy innych miejsc publicznych. Zgłoszenie należy przedłożyć odpowiednio wcześnie ponieważ urząd ma 30 dni na zgłoszenie ewentualnych uwag lub sprzeciwu.

  • Z czego składa się ogrodzenie?

   Elementy ogrodzeniowe Konekt to pustak słupkowy/podmurówkowy PC-R, pustak słupkowy SK-R, pustak podmurówkowy PP-R, daszek słupkowy/pomurkówkowy DPC-R, daszek słupkowy DSK-R.

  • Czy trzeba używać kleju uszczelniającego?

   Klej uszczelniający zapewnia komfort w budowie ogrodzenia. Podczas zalewania murków betonem nie przesuwają się one względem siebie. Ponadto klej zabezpiecza przed wydostaniem się betonu na zewnątrz murków i powstawaniu zacieków, jak również chroni przed dostaniem się wody do środka konstrukcji. Aby długo cieszyć się estetycznym i trwałym ogrodzeniem zalecamy stosowanie kleju uszczelniającego.

  • Jak zapobiec powstaniu wykwitów wapniowych?

   Aby skutecznie zadbać o zachowanie ogrodzenia w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym należy zastosować odpowiednie zaprawy murarskie zapewniające szczelność pomiędzy murkami. Proponowanym rozwiązaniem jest klej uszczelniający wspierający nieprzenikliwość konstrukcji. Warto zastosować również hydroizolacje zapobiegającą wnikaniu wody do murków. Zanim przystąpimy do budowy, wszystkie rozpakowane materiały powinny być chronione przed wilgocią. Każdy kontakt z wodą zwiększa ryzyko powstania wykwitów. Jeśli jednak nie udało się nam im zapobiec a chcemy się ich pozbyć, to używajmy miękkiej szczotki. Środki chemiczne do czyszczenia wykwitów mogą doprowadzić do przebarwień.

  Zapoznaj się z plikami

  które mogą okazać się przydatne, podczas realizacji przedsięwzięcia

  Regulaminy

  • OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

   • 751 KB
   • pdf
   Pobierz
  • OGÓLNE WARUNKI GWARANCJI

   • 142 KB
   • pdf
   Pobierz
  • PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA REKLAMACYJNEGO

   • 324 KB
   • pdf
   Pobierz

  Deklaracje właściwości użytkowych

  • DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH SYSTEMÓW OGRODZENIOWYCH

   • 307 KB
   • pdf
   Pobierz

  Nie czekaj – dołącz do nas.

  Przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę i specjalne rabaty. Zadbamy o transport i szybki termin realizacji zamówień.