Poznaj nasze propozycje i postaw na szarość

Podczas planowania ogrodzenia często zastanawiamy się, jaki kolor wybrać. O ile popularne są ogrodzenia w klasycznym białym lub ciepłym brązie, dzisiaj chciałbym skupić się na zaletach szarego ogrodzenia. Szarość może być doskonałym wyborem dla Twojego ogrodu, i oto dlaczego.

Podczas planowania ogrodzenia często zastanawiamy się, jaki kolor wybrać. O ile popularne są ogrodzenia w klasycznym białym lub ciepłym brązie, dzisiaj chciałbym skupić się na zaletach szarego ogrodzenia. Szarość może być doskonałym wyborem dla Twojego ogrodu, i oto dlaczego.

Wybór ogrodzenia nie jest prostą decyzją, a z doświadczenia wiemy, że decyzja o kolorze może zapaść nawet po kilku miesiącach po decyzji o budowie ogrodzenia. W ofercie Konekt Ogrodzenia dostępnych jest 11 różnych kolorów ogrodzenia, jednak jest jedna grupa, która stanowi większość naszej palety barw. Jest to oczywiście szarość i różne jej wersje kolorystyczne – mamy ich aż sześć. Dlaczego warto wybrać ogrodzenia właśnie w odcieniach szarości ?

Konekt Ogrodzenia linia BOKA kolor SØLV

Szare ogrodzenie jest bardzo uniwersalne i łatwo wpasuje się w różne style ogrodów. Niezależnie od tego, czy masz rustykalny ogród pełen naturalnych elementów, czy nowoczesny ogród z minimalistycznym designem, szare ogrodzenie będzie pasować i podkreśli jego charakter. To neutralny kolor, który doskonale komponuje się z różnymi rodzajami roślinności, tarasami czy kamieniami dekoracyjnymi. W naszej ofercie dostępne są trzy szare kolory w wersji jednolitej – MØRK, SØLV, HVIT oraz trzy dopracowane melanże GRÅ, STÅL, LUX, które sprawiają, że zbudowane ogrodzenie jest bardzo efektowne.

Konekt Ogrodzenia linia MILD kolor LUX

Szarość jest kolorem o spokojnym, eleganckim i subtelnym wyglądzie. Szare ogrodzenie może nadać Twojemu ogrodowi wyrafinowanego i stonowanego charakteru. Jeśli lubisz minimalistyczne rozwiązania i czystą estetykę, szary kolor doskonale spełni Twoje oczekiwania, dodając ogrodowi nowoczesny i elegancki wygląd. Szare ogrodzenie może pomóc w wizualnym wyostrzeniu innych elementów w ogrodzie. Jeśli masz kolorowe kwiaty, zielone rośliny lub ozdobne elementy, szare tło może stanowić kontrast, który wydobywa ich piękno i sprawia, że stają się bardziej widoczne. Dzięki temu ogrodzenie nie dominuje, ale stanowi tło, które podkreśla i uwydatnia pozostałe elementy w ogrodzie.

Sprawdź również...

3 lipca 2023

5 powodów, dla których warto wybrać ogrodzenie betonowe

Na rynku dostępna jest mnogość rozwiązań dotyczących budowy ogrodzenia. Zarówno ilość materiałów, jak również sposobów budowy jest imponująca i niekiedy ciężko jest podjąć decyzję. Jednym z dostępnych na rynku materiałów jest beton – dlaczego warto wybrać ogrodzenie właśnie z betonu? Poniżej odpowiedź na to pytanie.

Konekt Ogrodzenia kolor LUX linia MILD
23 czerwca 2023

Dlaczego warto impregnować ogrodzenie betonowe?

Budując ogrodzenie betonowe oczekujemy, że będzie ono trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Ogrodzenia Konekt już na etapie produkcyjnym są poddawane dodatkowym procesom, które zabezpieczają je przed warunkami atmosferycznymi. Jednak już zbudowane ogrodzenie, możemy dodatkowo zaimpregnować i zabezpieczyć na długie lata. Dlaczego? Jest co najmniej kilka argumentów.