Poznaj nasze propozycje i postaw na szarość

Podczas planowania ogrodzenia często zastanawiamy się, jaki kolor wybrać. O ile popularne są ogrodzenia w klasycznym białym lub ciepłym brązie, dzisiaj chciałbym skupić się na zaletach szarego ogrodzenia. Szarość może być doskonałym wyborem dla Twojego ogrodu, i oto dlaczego.

Podczas planowania ogrodzenia często zastanawiamy się, jaki kolor wybrać. O ile popularne są ogrodzenia w klasycznym białym lub ciepłym brązie, dzisiaj chciałbym skupić się na zaletach szarego ogrodzenia. Szarość może być doskonałym wyborem dla Twojego ogrodu, i oto dlaczego.

Wybór ogrodzenia nie jest prostą decyzją, a z doświadczenia wiemy, że decyzja o kolorze może zapaść nawet po kilku miesiącach po decyzji o budowie ogrodzenia. W ofercie Konekt Ogrodzenia dostępnych jest 11 różnych kolorów ogrodzenia, jednak jest jedna grupa, która stanowi większość naszej palety barw. Jest to oczywiście szarość i różne jej wersje kolorystyczne – mamy ich aż sześć. Dlaczego warto wybrać ogrodzenia właśnie w odcieniach szarości ?

Konekt Ogrodzenia linia BOKA kolor SØLV

Szare ogrodzenie jest bardzo uniwersalne i łatwo wpasuje się w różne style ogrodów. Niezależnie od tego, czy masz rustykalny ogród pełen naturalnych elementów, czy nowoczesny ogród z minimalistycznym designem, szare ogrodzenie będzie pasować i podkreśli jego charakter. To neutralny kolor, który doskonale komponuje się z różnymi rodzajami roślinności, tarasami czy kamieniami dekoracyjnymi. W naszej ofercie dostępne są trzy szare kolory w wersji jednolitej – MØRK, SØLV, HVIT oraz trzy dopracowane melanże GRÅ, STÅL, LUX, które sprawiają, że zbudowane ogrodzenie jest bardzo efektowne.

Konekt Ogrodzenia linia MILD kolor LUX

Szarość jest kolorem o spokojnym, eleganckim i subtelnym wyglądzie. Szare ogrodzenie może nadać Twojemu ogrodowi wyrafinowanego i stonowanego charakteru. Jeśli lubisz minimalistyczne rozwiązania i czystą estetykę, szary kolor doskonale spełni Twoje oczekiwania, dodając ogrodowi nowoczesny i elegancki wygląd. Szare ogrodzenie może pomóc w wizualnym wyostrzeniu innych elementów w ogrodzie. Jeśli masz kolorowe kwiaty, zielone rośliny lub ozdobne elementy, szare tło może stanowić kontrast, który wydobywa ich piękno i sprawia, że stają się bardziej widoczne. Dzięki temu ogrodzenie nie dominuje, ale stanowi tło, które podkreśla i uwydatnia pozostałe elementy w ogrodzie.

Sprawdź również...

Konekt Ogrodzenia HVIT Zaimpregnowany
22 stycznia 2024

Skuteczna impregnacja ogrodzenia – co warto wiedzieć?

Decyzja budowy ogrodzenia betonowego to przede wszystkim inwestycja na lata. Prawidłowo zbudowane i pielęgnowane ogrodzenia będzie grodzić posesję nawet przez kilkadziesiąt lat. Istotnym więc jest dokonanie właściwego wyboru producenta, z którego oferty będziemy korzystać, jak również stosować się do wskazówek dotyczących zachowania formy i wyglądu ogrodzenia przez całą jego żywotność. W ofercie Konekt Ogrodzenia dostępne są nie tylko trwałe elementy betonowe, ale również preparaty służące do jego impregnacji oraz czyszczenia.

Chemia Konekt Ogrodzenia 1
15 stycznia 2024

Wykwity na ogrodzeniu – czym są? oraz najczęściej pojawiające się pytania

Wykwity powstają pod wpływem rozpuszczania się w wodzie wodorotlenku wapnia zawartego w betonie. W reakcji z dwutlenkiem węgla zawartym w powietrzu powstaje węglan wapnia, który charakteryzuje się białym nalotem na betonowych elementach. Wykwit wapienny jest zjawiskiem naturalnym, wynikającym z procesów chemicznych i fizycznych zachodzących w trakcie dojrzewania betonu.