Poznaj linię BOKA

gładkie powierzchnie - dopracowane połączenia kolorystyczne

Realizacje - zobacz galerię zdjęć
Linia BOKA jest odpowiedzią na wymagania Klientów ceniących sobie gładkie i jednolite powierzchnie.

Jej uniwersalność pozwala na odnalezienie się zarówno w stylu tradycyjnym jak i modernistycznym. Modułowy system ogrodzeniowy skomponowany z bloczków ogrodzeniowych linii BOKA to przede wszystkim estetyka wyglądu i spójność z pozostałymi elementami architektury otoczenia. Odpowiednio dopasowana technologia sprawia, że elementy wchodzące w skład Systemu Ogrodzeniowe Konekt BOKA tworzą idealną powierzchnię, a w efekcie efektowne ogrodzenie terenu a różnorodność kolorów sprawia, że dopasowanie ogrodzenia do zabudowy staje się dużo prostsze.

Dlaczego warto wybrać modułowy System Ogrodzeniowy Konekt


Jakość

 • Niezawodna technologia
 • Barwione w masie
 • Hydrofobizowane
 • Najwyższej klasy surowce
 • Odporne na warunki atmosferyczne
 • Ultranowoczesna produkcja

Kolorystyka

 • Intensywny Rød
 • Ponadczasowy Brun
 • Niejednoznaczny Sterk
 • Nowoczesny Mørk
 • Ciekawa Grå
 • Wyjątkowy Sølv
 • Świetlisty Hvit

Funkcja

 • Zabezpieczenie posesji
 • Wizytówka posiadłości
 • Główny element działki
 • Delikatny dodatek do budynku
 • Zapewnienie prywatności
 • Oddzielenie terenu

Elementy systemu ogrodzeniowego Konekt Boka


Daszek słupkowy

Symbol
DSP-B
Wymiary (mm)
500/280/50

Daszek podmurówkowy

Symbol
DPC-B
Wymiary (mm)
500/200/50

Daszek słupkowy

Symbol
DSK-B
Wymiary (mm)
360/360/50

Pustak słupkowy

Symbol
SP-B
Wymiary (mm)
500/280/200

Pustak słupkowy/podmurówkowy

Symbol
PC-B
Wymiary (mm)
500/200/200

Pustak słupkowy

Symbol
SK-B
Wymiary (mm)
360/360/200

Pustak podmurówkowy (nie dotyczy kolorów Mørk, Sølv, Hvit)

Symbol
PP-B *element na indywidualne zamówienie
Wymiary (mm)
250/200/200

Kolory systemu ogrodzeniowego Konekt Boka


Stål

STÅL to jedna z propozycji w katalogu naszych szarości. Tym razem nieoczywiste połączenie pokrewnych odcieni, które w efekcie tworzą subtelny, dopracowany system ogrodzeniowy. Jak zawsze, dobór najwyższej klasy surowców, pozwala na produkcję nie tylko efektownych ale również solidnych i precyzyjnych elementów.

Kaffe

KAFFE to idealnie wyważone odcienie brązu i beżu. Dzięki doskonale dobranym proporcjom barw, Kaffe sprawdzi się jako ogrodzenie zarówno do jasnych jak i ciemnych elewacji. Kolor KAFFE dostępny jest w każdym elemencie Systemów Ogrodzeniowych Konekt, łącznie z pustakiem połówkowym PP-B, który umożliwia budowę ogrodzenia również na mijankę.

Grå

GRÅ to przede wszystkim niebanalne odcienie szarości, które w połączeniu ze sobą tworzą twórczą i przykuwającą wzrok kompozycję. Efektowny desing ogrodzenia zbudowanego w kolorze GRÅ nada otoczeniu indywidualnego i niepowtarzalnego uroku i z pewnością zostanie docenione przez niejednego entuzjastę sztuki modernistycznej. 

Brun

BRUN to delikatne i swobodne połączenie barw, które jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów ceniących sobie efektowne melanże, zachowane w spokojnej i klasycznej kolorystyce. BRUN to naturalność i subtelność, która sprawdzi się nie tylko w nowoczesnym otoczeniu.

Sterk

STERK to bogactwo kolorów, wielowątkowość i oryginalny wygląd, który doda uroku każdej posesji. Nada otoczeniu niesamowitego klimatu i zapewni ciekawy wizualnie efekt. Doskonale sprawdzi się w postaci niskiego ogrodzenia zapewniając doskonałą oprawę dla nowoczesnej architektury

Mørk

System ogrodzeniowy skomponowany z elementów w kolorze MØRK to rozwiązanie dla odbiorców, którzy cenią sobie zdecydowane i dopracowane barwy. MØRK to doskonała oprawa nowoczesnego jak i klasycznego budownictwa.

Rød

Kolor RØD idzie w parze ze sztuką tworzenia wyjątkowego i nietypowego otoczenia. Miękkie linie i bogactwo koloru podkreśli charakter przestrzeni. System ogrodzeniowy w kolorze RØD stanowić będzie wizytówkę domu dzięki unikalnej estetyce jego elementów.

Sølv

Chłodna elegancja w postaci efektownego koloru SØLV sprawdzi się zarówno w budownictwie komercyjnym jak i indywidualnych inwestycjach. W obu przypadkach stanowić będzie stylową ozdobę każdego otoczenia i połączy prostą, minimalistyczną estetykę z funkcjonalnością trwałego i solidnego ogrodzenia Konekt

Hvit

HVIT to świetlisty pustak o jasnej i gładkiej strukturze. Wprowadzenie koloru HVIT do naszego asortymentu jest odpowiedzią na pytania dotyczące budowy bardzo jasny i monokolorystycznych ogrodzeń.

Samodzielnie zaprojektuj ogrodzenie

Konfigurator ogrodzeń Konekt to intuicyjne, profesjonalne i przejrzyste narzędzie, który usprawni i ułatwi proces związany z budową wymarzonego ogrodzenia.

Niech wymarzone ogrodzenie stanie się rzeczywistością

czyli jakie decyzje powinny zostać podjęte tuż przed wyborem systemu ogrodzeniowego na lata!

Krok 1

Przeanalizuj jaką funkcję ma spełniać w pierwszej kolejności

Czy bardziej zależy Ci na ochronie posesji czy może na jej estetycznym wykończeniu? Zastanów się czy wolałbyś pełny murek czy jednak interesuje Cię budowa systemu ogrodzeniowego pod estetyczne przęsło?

Krok 2

Zrób dokładny pomiar miejsca, w którym planujesz ogrodzenie

Nie zapomnij o dodatkowej odległości na furtkę, bramę lub inne funkcjonalne elementy. Prawidłowy pomiar to klucz do sukcesu, warto więc się do niego przyłożyć.

Krok 3

Przemyślana decyzja pozwoli Ci być pewnym wyboru

Wybierz kolor, który będzie odpowiadał głównym elementom Twojej posesji, tak aby tworzyły harmonijną całość. Po zrealizowaniu wszystkich kroków możesz przejść do składania zamówienia.

Przydatne pliki do pobrania


 • OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

  • 751 KB
  • pdf
  Pobierz
 • OGÓLNE WARUNKI GWARANCJI

  • 142 KB
  • pdf
  Pobierz
 • PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY

  • 156 KB
  • pdf
  Pobierz

Najnowsze wpisy ...

Konekt Ogrodzenia HVIT Zaimpregnowany
22 stycznia 2024

Skuteczna impregnacja ogrodzenia – co warto wiedzieć?

Decyzja budowy ogrodzenia betonowego to przede wszystkim inwestycja na lata. Prawidłowo zbudowane i pielęgnowane ogrodzenia będzie grodzić posesję nawet przez kilkadziesiąt lat. Istotnym więc jest dokonanie właściwego wyboru producenta, z którego oferty będziemy korzystać, jak również stosować się do wskazówek dotyczących zachowania formy i wyglądu ogrodzenia przez całą jego żywotność. W ofercie Konekt Ogrodzenia dostępne są nie tylko trwałe elementy betonowe, ale również preparaty służące do jego impregnacji oraz czyszczenia.

Chemia Konekt Ogrodzenia 1
15 stycznia 2024

Wykwity na ogrodzeniu – czym są? oraz najczęściej pojawiające się pytania

Wykwity powstają pod wpływem rozpuszczania się w wodzie wodorotlenku wapnia zawartego w betonie. W reakcji z dwutlenkiem węgla zawartym w powietrzu powstaje węglan wapnia, który charakteryzuje się białym nalotem na betonowych elementach. Wykwit wapienny jest zjawiskiem naturalnym, wynikającym z procesów chemicznych i fizycznych zachodzących w trakcie dojrzewania betonu.

3 lipca 2023

5 powodów, dla których warto wybrać ogrodzenie betonowe

Na rynku dostępna jest mnogość rozwiązań dotyczących budowy ogrodzenia. Zarówno ilość materiałów, jak również sposobów budowy jest imponująca i niekiedy ciężko jest podjąć decyzję. Jednym z dostępnych na rynku materiałów jest beton – dlaczego warto wybrać ogrodzenie właśnie z betonu? Poniżej odpowiedź na to pytanie.