Poznaj linię MILD

pokrewne barwy - łagodne melanże

Realizacje - zobacz galerię zdjęć

Konekt Mild to linia elementów systemów ogrodzeniowych Konekt,

która doskonale wpisuje się w aktualnie panujące trendy na rynku branży budowlanej. Bloczki ogrodzeniowe Konekt Mild to przede wszystkim subtelne połączenia kolorystyczne, w efekcie końcowym tworzące lekkie ale dopracowane melanże. Bloczki ogrodzeniowe Konekt Mild to również szerokie możliwości aranżacyjne, pozwalające zarówno na budowę ogrodzenia jak i elementów drobnej architektury ogrodowej. Niezależnie od wykorzystania, budowla charakteryzować się będzie estetyką i odpowiednią prezentacją oraz trwałością i precyzją wykonania, która jest już elementem rozpoznawalnym ogrodzeń Konekt.

Elementy systemu ogrodzeniowego Konekt Mild

Daszek podmurówkowy

Symbol
DPC-B
Wymiary (mm)
500/200/50

Pustak słupkowy/podmurówkowy

Symbol
PC-B
Wymiary (mm)
500/200/200

Kolory systemu ogrodzeniowego Konekt Mild

Lux

Lux to subtelne połączenie jasnych szarości, tworzących lekki melanż na powierzchni produkowanego elementu. Charakteryzuje go uniwersalny wyraz, który umożliwia dopasowanie koloru LUX do większości aranżacji domowych i ogrodowych.

Nox

Nox to przede wszystkim mocne i zdecydowane barwy, które sprawią, że ogrodzenie zbudowane właśnie z jego wykorzystaniem będzie charakteryzował przede wszystkim efekt oraz precyzja wykonania, będąca nieodłączną cechą naszych ogrodzeń.

Samodzielnie zaprojektuj ogrodzenie

Konfigurator ogrodzeń Konekt to intuicyjne, profesjonalne i przejrzyste narzędzie, który usprawni i ułatwi proces związany z budową wymarzonego ogrodzenia.

Niech wymarzone ogrodzenie stanie się rzeczywistością

czyli jakie decyzje powinny zostać podjęte tuż przed wyborem systemu ogrodzeniowego na lata!

Krok 1

Przeanalizuj jaką funkcję ma spełniać w pierwszej kolejności

Czy bardziej zależy Ci na ochronie posesji czy może na jej estetycznym wykończeniu? Zastanów się czy wolałbyś pełny murek czy jednak interesuje Cię budowa systemu ogrodzeniowego pod estetyczne przęsło?

Krok 2

Zrób dokładny pomiar miejsca, w którym planujesz ogrodzenie

Nie zapomnij o dodatkowej odległości na furtkę, bramę lub inne funkcjonalne elementy. Prawidłowy pomiar to klucz do sukcesu, warto więc się do niego przyłożyć.

Krok 3

Przemyślana decyzja pozwoli Ci być pewnym wyboru

Wybierz kolor, który będzie odpowiadał głównym elementom Twojej posesji, tak aby tworzyły harmonijną całość. Po zrealizowaniu wszystkich kroków możesz przejść do składania zamówienia.

 • OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

  • 751 KB
  • pdf
  Pobierz
 • OGÓLNE WARUNKI GWARANCJI

  • 642 KB
  • pdf
  Pobierz
 • PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY

  • 156 KB
  • pdf
  Pobierz

Najnowsze wpisy ...

Co musisz rozważyć przed zakupem i rozpoczęciem budowy ogrodzenia betonowego?
28 marca 2022

Co musisz rozważyć przed zakupem i rozpoczęciem budowy ogrodzenia betonowego?

Dlaczego projekt i analiza ogrodzenia jest równie ważna jak jego prawidłowe wykonanie?
Ogrodzenie betonowe to zazwyczaj jednorazowa inwestycja. Właściwie wykonane ogrodzenie jest w stanie zachować swoją formę w nienaruszonym stanie przez nawet kilkadziesiąt lat. Warto jest dokładnie zastanowić się nad jego funkcjonalnością, kolorem, sposobem budowy czy wyborem elementów o dopasowanych do potrzeb wymiarach.

20 lipca 2021

Jak umiejętnie dobrać barwę? – Ciepłe melanże

Aby odpowiedzialnie wprowadzić kolor do otoczenia, przyjmuje się zasadę proporcji kolorów 60/30/10, to znaczy 60% koloru podstawowego, 30% koloru pokrewnego i 10% koloru kontrastowego. Zasada trzech kolorów jest niezawodną zasadą, której należy przestrzegać podczas aranżacji każdej posiadłości.

23 czerwca 2021

Jak umiejętnie dobrać barwę? – Monochromatyczna szarość

W naszej ofercie, odcienie szarego grają pierwsze skrzypce. Od grafitowego, przez stalowy po popielaty – każda barwa ma swój wyjątkowy charakter i harmonizuje w typowym dla siebie otoczeniu. Jaśniejsze odcienie sprawdzą się jako rozświetlenie posesji. Ciemniejsze natomiast pozwolą na dodanie powagi i szykownego stylu. Oferujemy kilka opcji do wyboru.