Poznaj linię MILD

pokrewne barwy - łagodne melanże

Realizacje - zobacz galerię zdjęć

Konekt Mild to linia elementów systemów ogrodzeniowych Konekt,

która doskonale wpisuje się w aktualnie panujące trendy na rynku branży budowlanej. Bloczki ogrodzeniowe Konekt Mild to przede wszystkim subtelne połączenia kolorystyczne, w efekcie końcowym tworzące lekkie ale dopracowane melanże. Bloczki ogrodzeniowe Konekt Mild to również szerokie możliwości aranżacyjne, pozwalające zarówno na budowę ogrodzenia jak i elementów drobnej architektury ogrodowej. Niezależnie od wykorzystania, budowla charakteryzować się będzie estetyką i odpowiednią prezentacją oraz trwałością i precyzją wykonania, która jest już elementem rozpoznawalnym ogrodzeń Konekt.

Elementy systemu ogrodzeniowego Konekt Mild

Daszek podmurówkowy

Symbol
DPC-B
Wymiary (mm)
500/200/50

Pustak słupkowy/podmurówkowy

Symbol
PC-B
Wymiary (mm)
500/200/200

Kolory systemu ogrodzeniowego Konekt Mild

Lux

Lux to subtelne połączenie jasnych szarości, tworzących lekki melanż na powierzchni produkowanego elementu. Charakteryzuje go uniwersalny wyraz, który umożliwia dopasowanie koloru LUX do większości aranżacji domowych i ogrodowych.

Nox

Nox to przede wszystkim mocne i zdecydowane barwy, które sprawią, że ogrodzenie zbudowane właśnie z jego wykorzystaniem będzie charakteryzował przede wszystkim efekt oraz precyzja wykonania, będąca nieodłączną cechą naszych ogrodzeń.

Samodzielnie zaprojektuj ogrodzenie

Konfigurator ogrodzeń Konekt to intuicyjne, profesjonalne i przejrzyste narzędzie, który usprawni i ułatwi proces związany z budową wymarzonego ogrodzenia.

Niech wymarzone ogrodzenie stanie się rzeczywistością

czyli jakie decyzje powinny zostać podjęte tuż przed wyborem systemu ogrodzeniowego na lata!

Krok 1

Przeanalizuj jaką funkcję ma spełniać w pierwszej kolejności

Czy bardziej zależy Ci na ochronie posesji czy może na jej estetycznym wykończeniu? Zastanów się czy wolałbyś pełny murek czy jednak interesuje Cię budowa systemu ogrodzeniowego pod estetyczne przęsło?

Krok 2

Zrób dokładny pomiar miejsca, w którym planujesz ogrodzenie

Nie zapomnij o dodatkowej odległości na furtkę, bramę lub inne funkcjonalne elementy. Prawidłowy pomiar to klucz do sukcesu, warto więc się do niego przyłożyć.

Krok 3

Przemyślana decyzja pozwoli Ci być pewnym wyboru

Wybierz kolor, który będzie odpowiadał głównym elementom Twojej posesji, tak aby tworzyły harmonijną całość. Po zrealizowaniu wszystkich kroków możesz przejść do składania zamówienia.

 • OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

  • 751 KB
  • pdf
  Pobierz
 • OGÓLNE WARUNKI GWARANCJI

  • 142 KB
  • pdf
  Pobierz
 • PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY

  • 156 KB
  • pdf
  Pobierz

Najnowsze wpisy ...

Konekt Ogrodzenia HVIT Zaimpregnowany
22 stycznia 2024

Skuteczna impregnacja ogrodzenia – co warto wiedzieć?

Decyzja budowy ogrodzenia betonowego to przede wszystkim inwestycja na lata. Prawidłowo zbudowane i pielęgnowane ogrodzenia będzie grodzić posesję nawet przez kilkadziesiąt lat. Istotnym więc jest dokonanie właściwego wyboru producenta, z którego oferty będziemy korzystać, jak również stosować się do wskazówek dotyczących zachowania formy i wyglądu ogrodzenia przez całą jego żywotność. W ofercie Konekt Ogrodzenia dostępne są nie tylko trwałe elementy betonowe, ale również preparaty służące do jego impregnacji oraz czyszczenia.

Chemia Konekt Ogrodzenia 1
15 stycznia 2024

Wykwity na ogrodzeniu – czym są? oraz najczęściej pojawiające się pytania

Wykwity powstają pod wpływem rozpuszczania się w wodzie wodorotlenku wapnia zawartego w betonie. W reakcji z dwutlenkiem węgla zawartym w powietrzu powstaje węglan wapnia, który charakteryzuje się białym nalotem na betonowych elementach. Wykwit wapienny jest zjawiskiem naturalnym, wynikającym z procesów chemicznych i fizycznych zachodzących w trakcie dojrzewania betonu.

3 lipca 2023

5 powodów, dla których warto wybrać ogrodzenie betonowe

Na rynku dostępna jest mnogość rozwiązań dotyczących budowy ogrodzenia. Zarówno ilość materiałów, jak również sposobów budowy jest imponująca i niekiedy ciężko jest podjąć decyzję. Jednym z dostępnych na rynku materiałów jest beton – dlaczego warto wybrać ogrodzenie właśnie z betonu? Poniżej odpowiedź na to pytanie.